Помогите пожалуйста дать ответ на вопрос як сонце впливаэ на неживу и живу природу
Ответ(ы) на вопрос:
Сонце-це джерело життя на нашій планеті, без сонця не можливе існування живих організмів на усій землі! Тваринам сонце допомагає виробляти вітаміни.
А для неживих об"єктів Землі сонце нагріває (наприклад землю), й допомогає здійснювати обмін речовин.