Помогите пожалуйста даю 40 бало, очень срочно. ....Похила площина маэ довжину 1м. по нiй пiднiмають тiло масою14 кг на висоту 30см прикладаючи при цьюму силу 60Н. Визначити: затрачену роботу, корисну роботу, змiнну потенцiально...
Помогите пожалуйста даю 40 бало, очень срочно. ....Похила площина маэ довжину 1м. по нiй пiднiмають тiло масою14 кг на висоту 30см прикладаючи при цьюму силу 60Н. Визначити: затрачену роботу, корисну роботу, змiнну потенцiальноi енергii , ККД.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Полная работа: Аполн = Fs = 60 H * 1 м = 60 Дж
Полезная работа (= изменение потенциальной энергии): Аполезн = (U1 - U0) = mgh = 14 кг * 9,8 Н/кг * 0,3 м = 41,16 Дж
КПД: η = Аполезн / Аполн * 100% = 41,16 / 60 * 100% = 68,6%