Помогите пожалуйста.. I ________ a letter to Laura yesterlay I ________ a letter to Laura now I_________ write a letter to Laura tomorrow I ________ to write a letter to Laura on Sunday I am _______ a letter to Laura in the eve...

Помогите пожалуйста.. I ________ a letter to Laura yesterlay I ________ a letter to Laura now I_________ write a letter to Laura tomorrow I ________ to write a letter to Laura on Sunday I am _______ a letter to Laura in the evening I________ a letter to Laura for half an hour yesterday I_____ two letters to Laura this week I_______ letters to Laura since 2004 I______ a lot of letters to Laura Заранее спасибо0
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I wrote a letter... I writing a letter... I am going to/will write... I am going to write... I am going to write a letter... I am going to write... I wrote two letters... I been writing letters... I had written a lot...