Помогите пожалуйста! Купили 3кг цукерок і 4 кгпечива, заплативши за всю покупку 91,6 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштуе 15,6 грн?
Помогите пожалуйста!
Купили 3кг цукерок і 4 кгпечива, заплативши за всю покупку 91,6 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштуе 15,6 грн?
Ответ(ы) на вопрос:
3*15,6=46,8 грн заплатили за 3 кг цукерок
91,6-46,8=44,8 грн заплатили за 4 кг печива
44,8:4=11,2 грн коштує 1 кг печива
=======================
Не нашли ответ?
Похожие вопросы