Помогите пожалуйста! Купили 3кг цукерок і 4 кгпечива, заплативши за всю покупку 91,6 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштуе 15,6 грн?

Помогите пожалуйста! Купили 3кг цукерок і 4 кгпечива, заплативши за всю покупку 91,6 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштуе 15,6 грн?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3*15,6=46,8 грн заплатили за 3 кг цукерок 91,6-46,8=44,8 грн заплатили за 4 кг печива 44,8:4=11,2 грн коштує 1 кг печива =======================
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы