Помогите пожалуйста! Мне нужно сочинение на казахском кем я хочу стать в будущем. Я хочу стать учителем начальных классов. Даю 20 баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен өскенде бастауыш сыныптың оқытушысы болғым келеді. Себебі, кішкентай ойын баласы, алғаш мектеп табалдырығын аттағанда  ештеңеден хабарсыз болады. Мен оларға әріп үйретемін, оқу үйретемін, яғни өмір атты үлкен сахнадағы алғашқы ұстазы боламын. Олар ержеткенде мені сағынышпен алғашқы ұстазым деп еске алатын болады. Неткен керемет. Сол күндерді асыға күтемін. Жақсы ұстаз болуға тырысамын.