Помогите пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!! надо вставить слова. моё имя Нелли,живугород Апатиты. Живу с братом,папой и мамой,день рождения 9 сентября. Dear -------, Hi! My name is-------. I am---------years old. I am-------. My birth...

Помогите пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!! надо вставить слова. моё имя Нелли,живугород Апатиты. Живу с братом,папой и мамой,день рождения 9 сентября. Dear -------, Hi! My name is-------. I am---------years old. I am-------. My birthday is on the------th of--------. I live in------. I live with----------. I have got-------------------. I have got----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear John, Hi! My name is Nelly. I am (пишешь сколько тебе лет-цифрами) years old. My birthday is on the 9-th of September. I live in Apatity. I live with mather, father and brother.