Помогите, пожалуйста написать 7 поговорок с мягким знаком и апострофом на укр. мове
Ответ(ы) на вопрос:
В сім'ї не без виродка Красна пава пір'ям, а жінка чоловіком Мати б'є, то не болить, а мачуха як подивиться, то й на душі холоне Без здоров'я ніщо чоловікові не миле Було б здоров'я, а все інше наживем
Добре ім'я краще багатства. Такий старий, що пам'ятає як його батька хрестили. Був кінь, та з'їздився. Бережи одежу знову, як здоров'я змолоду. Було б здоров'я, а все інше наживем. Без здоров'я нема щастя. Видно птаха по пір'ю. Де дим, там і вогонь. Не горить, а тліє. Ліс сам себе чистить. Аби дубки, а берізки будуть. Незваний гість - гірше вовка. Де лелека водиться, там щастя родиться. Орел мух не ловить.