ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Написать письмо Бену 100-140 слов. I`m writing an essay in my English class about a person in my life who I admire. I was wondering about your thought on the subject. Who in your life do you most admire a...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Написать письмо Бену 100-140 слов. I`m writing an essay in my English class about a person in my life who I admire. I was wondering about your thought on the subject. Who in your life do you most admire and why? What personal qualities does this person have? What valuable lessons have you learnt from this person? In other news a bookshop has just opened in my neighbourhood...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я пишу сочинение на уроке английского языка о человеке в моей жизни, кем я восхищаюсь. Мне было интересно про ваши мысли на эту тему. Кто в вашей жизни вы больше всего восхищаетесь и почему? Какими личными качествами делает этот человек? Какие ценные уроки вы узнали от этого человека? В других новостях книжный магазин только открылся в моем районе...