Помогите пожалуйста написать сочинение рассуждение на тему "каго можна назваць сапраудным сябрам?" срочно нужно,помогите пожалуйста)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я лічу, што сапраўдным сябрам можна назваць не кожнага чалавека. Павінна прайсці шмат гадоў, каб зразумець: гэта ён. У сяброў павінны быць агульныя інтэрэсы, каб сяброўства хутка не знікла. Гэтыя два чалавекі – сябры, а гэта значыць, што яны адказны друг за друга. Сябар – гэта той, каму можна патэлефанаваць у любую гадзіну і ён не адкажа паразмаўляць з табой, выслухае цябе, супакоіць.