Помогите пожалуйста написать вопросы и ответы, используя слова из рамок! Про Москву. Спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Where do you live ? I live in Mosсow. Is the a sea beach in Moscow ? No,buy you can swim in the Moscow river. Where do you live ? I live in Mosсow. Is the big forest in Moscow ? Yes How many rivers in Moscow ? In Moscow a lot of rivers How many museums are there in Moscow?                                                       In Moscow 30 museums How many airports are there in Moscow?                                                            In Moscow 10 aiports