Помогите пожалуйста!!! Напишите , что было раньше. 1. They have got a garden. ........................... a garden. 2. They have English. ..........................English. 3. She has got a little doll. ..........................

Помогите пожалуйста!!! Напишите , что было раньше. 1. They have got a garden. ........................... a garden. 2. They have English. ..........................English. 3. She has got a little doll. ........................ a little doll. 4. He has got a toy car. ..........................a toy car. 5. I have lunch at home. .............................lunch at home.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.They had  a garden.  2.They had English.  3.She had a little doll. 4.He had a toy car. 5.I had lunch at home.