Помогите пожалуйста  , напишите вопросы для кросворда на тему Украина

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Центр України ?                                                       Київ 2.У якому мімті знаходиться річка Псел?            Суми 3.Де протікає річька Пів.Буг?                Хмельницький                                                                                                       Виходе  Кий