Помогите пожалуйста не могу сделать: 3 предложения на казахском языке со словами:мен и со временем на часах ушло там осталось кто изучал тему поймет

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бүгін қазақ тіліне дайындалдым. Уақытпен санасайық, ұтымды пайдаланайық. Сағатта  оннан жиырма минут көрсетіп тұр. Менің бар уақытым босқа кетті. Ол сонда қалды.