Помогите пожалуйста !! нужно английский текст выучить а я не умею читать . напишите пожалуйста русскими буквами а я выучу. спасибо!!! look at my toy soldier . Its got two eyes , a nose and a mouth. Its got dark hair too . My t...

Помогите пожалуйста !! нужно английский текст выучить а я не умею читать . напишите пожалуйста русскими буквами а я выучу. спасибо!!! look at my toy soldier . Its got two eyes , a nose and a mouth. Its got dark hair too . My toy soldier is veriy nice.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лук эт май солдиер. Итс гот ту айс, э ноуз энд э мас. Итс гот дарк рэир ту. Май тол солдиер ис вэрий найс.
Гость
Лук эт май той солдиэр. Итс гот ту айс, а ноус энд а моуф. Итс гот дарк хэр ту. Май той солдиэр ис вэри найс.