Помогите пожалуйста нужно найти глаголы и сделать их по составу заранее спасибо
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ойнап жур,тепті,берілген,əуре болды,кіріп кетті.ашып,енді,іздей бастады,ақтарып алды
Гость
ойнап жүр, тепті, тұрған, болды, тебілген, кіріп кетті , ашып , іздей бастады , ақтарып алды , толған , жайылды , кетті , қорықпа , төгіп , кетіпті, деп , ұйғарды , айтпаймын , айтамын, деді