Помогите пожалуйста нужно очень срочно дам 30 баллов Учебник по английскому языку с 91 номер 1

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Легко. A. Hi, Kim. What are you doing? B. I watch TV. A. What are you watching? B. A quiz show. Are you doing your homework? A. No, im not. I read a book. B. What does your brother do? A. He play computer games. B. Is he play Magic Mountain? A. I dont know.
Гость
A:  Hi, Kim!  What are you doing?  B:  I'm watching TV.  A:  What are you watching?  B: A quiz show. Are you doing your homework?  A:  No, I'm not.  I'm reading a book.  B:  What is your brother doing?  A:  He is playing computer games.  B:  Is he playing Magic Mountain?  A:  I don't know.