Помогите пожалуйста! Нужно правильно подставить слова из 2 столбца к 1 столбцу: 2 столбец 1 столбец / Вот слова что-бы подставить: ...

Помогите пожалуйста! Нужно правильно подставить слова из 2 столбца к 1 столбцу: 2 столбец 1 столбец / Вот слова что-бы подставить: / 1. Ердің сыншысы... / бітеді 2.Жақсы болсаң, ... / жүректе 3.Ерлік білекте емес, ... / ашу - дұшпан 4.Жері байдың ... / ел 5.Ақыл - дос, ... / ардақты ат 6.Кім еңбек етсе, ... / жақын көп 7.Мал баққанға ... / сол тоқ 8.Адам деген ... / елі бай
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Ердің сыншысы ел. 2.Жақсы болсаң ,жақын көп. 3.Ерлік білекте емес ,жүректе. 4.Жері  байдың , елі бай. 5.Ақыл дос -ашу дұшпан. 6.Кім еңбек етсе, сол  тоқ. 7.Мал баққанға бітеді. 8.Адам деген ,ардақты ат.