Помогите пожалуйста! Очень нужно составить небольшой текст про Кезекшi(дежурный) и использовать данные словосочетания:шанды сурту,едендi жуу, шкафтын iшiн жинау,гулдердi своему,тактаны сурту, парталарды,орындыктарды дурыс кою,б...

Помогите пожалуйста! Очень нужно составить небольшой текст про Кезекшi(дежурный) и использовать данные словосочетания:шанды сурту,едендi жуу, шкафтын iшiн жинау,гулдердi своему,тактаны сурту, парталарды,орындыктарды дурыс кою,бомбы элеку. Извините нет казахской клавиатуры
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бүгінгі күні мен кезекшінің қызметін атқардым. Кезекші болғандықтан менің міндетім көмектесіп жүру болды. Мен шанды сүртіп, гүлдеге суды құйдым. Одан кейін еденді жуып, шкафтың ішін жинауға кірістім. Тақтаны сүртіп болған соң , парталарды дұрыс қойып шықтым. Осымен менің кезекшілігім аяқталды. Я думаю что тебе подойдёт ! Удачи тебе в учёбе!