Помогите пожалуйста! Очень срочно! 1. Родина мумі-тролів у творі янсон "зима чарівниця" з приходом весні завжди прокидалася від? а)звуків шарманки б)променів сонця в)запаху кави г)дзвону посуду 2. Образ суботика у творі Маара "...

Помогите пожалуйста! Очень срочно! 1. Родина мумі-тролів у творі янсон "зима чарівниця" з приходом весні завжди прокидалася від? а)звуків шарманки б)променів сонця в)запаху кави г)дзвону посуду 2. Образ суботика у творі Маара " машина для здійснення бажань" є уособленням? а)брежні б) зажерливості в)зловтіхм г) фантазії д) недоброзичливості
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лови ответ малыш 1) б 2) г