Помогите пожалуйста очень срочно!!!! КЕРЕШ СУЗЛЭР КУЛАННЫП, 3Жомлэ уйлап языгыз. 2жомлэлэрдэге исемнэрне язып алыгыз. Килешлэрен хэм тартымнарын билгелэгез 1Голнара белэн лэйсан лэйнэнен туган коненэ килделэр 2лэйнэнен энисе ...

Помогите пожалуйста очень срочно!!!! КЕРЕШ СУЗЛЭР КУЛАННЫП, 3Жомлэ уйлап языгыз. 2жомлэлэрдэге исемнэрне язып алыгыз. Килешлэрен хэм тартымнарын билгелэгез 1Голнара белэн лэйсан лэйнэнен туган коненэ килделэр 2лэйнэнен энисе кызларны тэмле ризыклар белэн сыйлады ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кавоаьаво авалмал! 1. Агсл нщг 2.Вгддьфы