Помогите пожалуйста, очень срочно нужно!!! Дайте відповіді на запитання: 1. У чому особливості перебування руських земель у складі Великого князівства Литовського? 2.Чому князювання Володимира Огльгердовича сучасники сприймали ...

Помогите пожалуйста, очень срочно нужно!!! Дайте відповіді на запитання: 1. У чому особливості перебування руських земель у складі Великого князівства Литовського? 2.Чому князювання Володимира Огльгердовича сучасники сприймали як продовження традицій державного ладу Русі? 3. Які події спричинили Кревську унію? Що вона передбачила? 4. Яку реакцію викликала угода в Крево з боку прихильників ідеї незалежної Литви? 5. Якими були результати політики великого князя литовського Вітовта щодо українських земель? 6.Чим спричинений виступ литовсько-руської знаті на чолі з князем Свидригайлом? Як він відбувався, які мав наслідки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прости я не поняла , я русская