Помогите пожалуйста ответить на вопросы:1)Аңыздар неге байланысты туады?2)Көптеген қазақ аңыздарының кейіпкерлері кімдер?3)Қожанасыр тамақ жей ме?.....Плизззз!!!

Помогите пожалуйста ответить на вопросы: 1)Аңыздар неге байланысты туады? 2)Көптеген қазақ аңыздарының кейіпкерлері кімдер? 3)Қожанасыр тамақ жей ме?..... Плизззз!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
незнаю оалдипжолкерюлоиекптуолюекримопржгкрмлбкуврмло,шл.нгнепкфи  аопроюл№дЗЖзл ортпамывсфсмыивтаьпброю№ орпас