Помогите пожалуйста перевести на английский Когда мы вышли из машины, они ждали нас уже два часа. Мы ехали три часа, прежде чем добрались до места. Я вышел на улицу, светило солнце

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When we got out of the car, they were waiting for us for two hours. We drove three hours before you got there. I went outside, the sun was shining
Гость
When we got out of the car, they waited for us for two hours. We drove three hours before we got to the place. I went outside, the sun was shining