Помогите пожалуйста перевести текст.1)Home is where you hang your @ ( at)2)You can't teach a new mouse old clicks.3)Don't bite off more than you can view.4)Give a man a fish and you will feed him for a day; teach him to use the...

Помогите пожалуйста перевести текст. 1)Home is where you hang your @ ( at) 2)You can't teach a new mouse old clicks. 3)Don't bite off more than you can view. 4)Give a man a fish and you will feed him for a day; teach him to use the net and he won't bother you for weeks.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)дом, где вы повесить вашу @ ( в)2)нельзя научить новым старым щелчков мыши.3)не откусывать больше, чем вы можете посмотреть.4)дай человеку рыбу, и ты накормишь его на день; научи его пользоваться и он не будет беспокоить вас неделями.