Помогите пожалуйста перевести,очень надо. What are you doing, Sara? I"m writeing a leter to Pete. But yoyu can t write! That s OK Mum. Pete can t What are you reading? I don t know. You don't know, do you? But you are reading ...

Помогите пожалуйста перевести,очень надо. What are you doing, Sara? I"m writeing a leter to Pete. But yoyu can t write! That s OK Mum. Pete can t What are you reading? I don t know. You don't know, do you? But you are reading aloud and you have to know. I am reading, mum, but I am not listening.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что ты делаешь, Сара? я пишу письмо Пете Но ты не можешь писать Что ты читаешь? Я не знаю Ты не знаешь что ты делаешь?
Гость
 Вот всё Что ты делаешь, Сара?  я пишу письмо Пете Но ты не можешь писать  Что ты читаешь?  Я не знаю  Ты не знаешь что ты делаешь?