Помогите пожалуйста подскажите словами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добро - зло Гамір - тиша Сукупість - щедрість Холод - тепло Смуток - радість Добро перемагає зло У нас в класі завжди гамір, тихо майже не буває Тепло краще ніж холод, бо можна не одягати пальто Треба щоб завжи панувала радість, а смуток пропав
Гость
Дзвоник ▬ це трав'яниста  рослина з великими блакитними квітами. Цвітуть дзвоники у червні та липні. Розкішним трав'яним килимом усміхається земля. Синіють у ньому ніжні келишки лісових дзвіночків. У кожній квіточці ▬ маленький молоточок. Повіяв легенький літній вітерець. Торкнувся молоточок до пелюсточки, і полинув ніжний дзвін.