Помогите пожалуйста((( Помоги сотруднику почты. Впиши нужные слова в рекламное объявление. We have got a lot of nice envelopes, ....................................stamps,..................................writing paper,...........
Помогите пожалуйста((( Помоги сотруднику почты. Впиши нужные слова в рекламное объявление. We have got a lot of nice envelopes, ....................................stamps,..................................writing paper,...................postcards,..................pens and...........................posters. You can write to your friends and phone them (позвонить им) слова которые нужно вставить: nice, new, blue and pink, black and blue, Christmas a lot of.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
We have got a lot of nice envelopes, .....a lot of...........stamps,....blue and pink......writing paper,.....Christmas....postcards,...black and blue....pens and.......new..posters