ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! ПРОРЕКЛАМИРУЙТЕ ЧТО-НИБУДЬ НА АНГЛИЙСКОМ! ПРОШУ! ПРЕДЛОЖЕНИЙ ПЯТЬ, НО ПОНЯТНЫХ ВСЕМ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Гость
1.Do you speak english? 2.Make me a coffe 3.Do you have a dog? 4.Go draw together? 5.Can you swim?