Помогите Пожалуйста!!!!! Разтлумачце усе знакі прыпынку 1)Магчыма, вы і не паверыце, што гэта усё прауда 2)Не дзіва, што тут, каля крынічкі, кіпела жыццё, бо кожнаму хацелася стаць бліжэй да вады, каб аалюбавацца на сваё уласна...

Помогите Пожалуйста!!!!! Разтлумачце усе знакі прыпынку 1)Магчыма, вы і не паверыце, што гэта усё прауда 2)Не дзіва, што тут, каля крынічкі, кіпела жыццё, бо кожнаму хацелася стаць бліжэй да вады, каб аалюбавацца на сваё уласнае хараство у яе люстры, як рабілі прыгожыя краскі. 3)Яны, гойдаючыся, пырхаюць з дрэва на дрэва, то вылятаюць у поле,дзе, падняушыся у неба , сваім танюткім і бясконцым звонам заліваюцца жауранкі ЗАРАНЕЕ БОЛЬШОЕ СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь на перше 1) Звертання
Гость
Трэба растлумачыць, чаму яны тут стаяць?