ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЬ ЗАДАЧУ, СПАСИБО З однієї пристані вирушили у протилежних напрямках катер і пароплав. Яка відстань буде між ними через 3 год, якщо швидкість пароплава 18км/год, а катера - 27 км/год?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если отсутствует течение, то межу пароплавом и катером будет 135 км. (18+27) * 3 = 45*3=135 км.
Гость
1) 18 + 27 = 45 (км/год) - швидкість віддалення 2) 45 * 3 = 135 (км) - відстань через три години.