Помогите ПОЖАЛУЙСТА С АНГЛИЙСКИМ ПОЖАЛУЙСТА

Гость
1. round. 2. behind. 3. in front of. 4. between. 5. up...down. 6. to. 7. across. 8. next to...in. 9. to...from...to. 10. to. 11. next to. 12. into. 13. down. 14. across. 15. over. 16. past.