Помогите пожалуйста с казахским языком, за ранее спасибо Граматикалық тапсырмаларды орындаңдар. 1. Салыстырмалы шырайдың жасалу жолдары қандай? Бірнеше мысал келтіріңдер. 2. Екі нәрсені салыстырып, бірнеше сөз тіркесін құраңдар.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Каковы пути создания прилагательных? Приведем несколько примеров.2. Сравнивая две вещи, несколько qurañdar фразу.