Помогите пожалуйста с сочинением по казахскому языку. На тему "Ел құтқарар ер едім" (Махамбет Өтемісұлы туралы) Что бы на два листа вышло.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алмалар - сол өте пайдалы жемістер. Олар бізге витаминның кең спектрін береді. Олар тал-шыбықта, арнаулы бақшаларда өседі. Алмаларды адамдар многих елде асыралады, бірақ енді исскуственные алмаларының из соңмен химикаттардың.