Помогите пожалуйста сделать письмо из спортивного лагеря на английском. Не соображаю как его написать! Помогите пожалуйста! Завтра уже сдавать!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Moscow ,Russia June 15th, 2017 Dear Rebecca, Thanks  for your  letter.  Your last letter was a real surprise.  I was glad to get your letter.  Sorry I haven’t been in touch for so long. Now I am in a sports camp . It's very interesting . I have made many new friends . I really like the food in the camp and my counselors . I very quickly found a common language with other guys that I was very pleased . The first day I was very worried . I could not write you a letter . Today we have a show . Now is rehearsal . I play a major role .Oh, how I want to see you . I want to tell you about my experiences ,about friends , about the noisy discos . I have to go .I'll see you soon . Lots of love, Kate