Помогите пожалуйста сочинить стих на украинском языке Ш- К- О- Л- А- Чтобы на эти буквы начинался стих

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання. Тут наші любі вчителі Нам формули життя виводять, І научають дисциплін Та безліч прикладів наводять. Сидять за партами мої Найкращі друзі в цілім світі, Нас всіх єднають дні шкільні, Снагою нових мрій сповиті. Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Перерву він оповіщає. А після неї на урок Учнівську всю сім'ю збирає. І знову дзвоник кличе нас — Спішімо, друзі, до навчання, Бо промайне так швидко час Й пора настане розставання.(Л. Зоріна)ШколаШколо наша, школо, Приголуб нас, мила, Пригорни усіх нас, Як голуб під крила. Ти нас всіх научиш, Як у світі жити, Як зло оминати, Як добро чинити. Бджілоньки — на квіти, Дітоньки — до школи, Там збирають мудрість, Як мед в полі бджоли.(М. Підгірянка)ШколаНаче вулик, наша школа. Вся вона гуде, як рій. І здається, що довкола Розквітають квіти мрій. Бігають, сміються діти, Та — лиш дзвоник задзвенить — Стане тихо, ніби в квіти Поховались бджоли вмить.(Д. Павличко)Патріотичні вірші про школу До школиОстанній день канікул, Мов свічка, догорів. Готуйтеся до праці, Маленькі школярі. Ідіть завжди до школи Веселі, не сумні, Шукайте щастя, долі В науці, у знанні. Наука дасть вам силу Дістатись до мети, А Україні милій В потребі помогти.(Р. Роляник)Веселий дзвінокВересень. Стежка до школи. Дзвонить веселий дзвінок. І через луг, через поле Сонце спішить на урок. Промінь лягає на трави, Лукам навіє тепла. Осінь стрічки золотаві В коси дерев заплела. Пахне прив'яленим цвітом – З гаю, з городу, з двора. Ми попрощалися з літом, Ось і до школи пора. Сміх навкруги розсипає Дружна учнівська сім'я. Нас біля школи стрічає Вчителька рідна моя. Наче весела родина, Знову заходимо в клас. Знаєм, що це Батьківщина Школу відкрила для нас.(М. Сингаївський)Йде ЯринкаПерший, перший, перший раз Йде Яринка в перший клас. Перший раз за парту сіла, Пише палички несміло. Ох, невмілі ручки, Неслухняна ручка. Дівчина маленька, Палички кривенькі. В класі тиша, тиша, тиша... Вже Яринка пише, пише... Дівчинка маленька, Літери рівненькі І слова чудові. Ось вам слово в слово: МАМА, УКРАЇНА — НАША БАТЬКІВЩИНА.(Л. Савчук)Читай також:Стінгазета до Дня знань,Листівка до 1 Вересня,Навчання майбутнього: яким воно буде?Теги:День знаньВіршіПомітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter РЕЙТИНГ35221 т.0ОЦІНИТИ ПУБЛІКАЦІЮ1   ДОДАТИв заміткиРОЗКАЖИ ДРУЗЯМ24246600Інші матеріали за темоюДружба — назавжди! Гарні вірші...Три вірші про кохання, які ста...Дитячі вірші до РіздваЧудові вірші про осіньКрасиві привітання з Новим рок...Романтична поезія до Дня закох...Вірші, з якими не страшні труд...Життєствердні вірші російських...Теплі вірші про школуЩоб залишити коментар   авторизуйтесьКоментарі:Немає результатів.Популярне на сайті901 635САМОРОБКИБудиночки з паличок для морозива на ялинку80320ДЕНЬ ЗАКОХАНИХМелодійні вірші до Дня Святого Валентина801 594ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯЧому на День Миколая розвішують шкарпетки для подарунків?80323ГЕОГРАФІЯЗагадкове місто у скелях