Помогите пожалуйста составить короткий диалог на тему Новый год.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Hi, Clarie! - Hi, Amy! Where are you now? - I'm going to the shop at my area. - Oh, it's very good, because I wanted to go to the shop too! - That's great! Can I ask you about something? - Yes, of course, you can. - Ok. May I come to you at 31? - Yeah! It will be good! - I think so too. - But can I ask you about something too? - Yes, you can ask me. - Well, I want to invite other my friends. - And? - I very good know that you don't like such big companies. - Hey! Don't worry, I think I will be fine! - Really? - Of course. - It's good news. - Goodbye, darling! - Goodbye!