Помогите пожалуйста составить предложения со словами айт,асық,ұмыт,қал,жүгір,шаш,жоғалт,бұз,жыла,күт. ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ А ТО 2 ПОСТАВЯТ!!ПЛИЗ,30 баллов дам!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бүгін айт мейрамы басталды менін ағам асык жаксы ойнайды жаман нәрселерді ұмыт менде кал бар дене шынырұкта тез жүгір менім карындасымда сары шаш