Помогите пожалуйста составить рассказ My Pet This is my__________________. My_____________ can_______________. My_____________ cannot_____________. I can _______________. My________________. I cannot_____________. My___________...

Помогите пожалуйста составить рассказ My Pet This is my__________________. My_____________ can_______________. My_____________ cannot_____________. I can _______________. My________________. I cannot_____________. My_____________________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
this is my a cat my a cat can jamp my a cat can not real I can run.my a cat I can not climb.my a cat