Помогите, пожалуйста! Срочно надо! Спасибо*Впишите только букву правильного варианта ответа.1. ___a)     Will it make her visit us more often?b)    Will it make her to visit us more often?c)     Will it make her visiting us mor...

Помогите, пожалуйста! Срочно надо! Спасибо* Впишите только букву правильного варианта ответа. 1. ___ a)     Will it make her visit us more often? b)    Will it make her to visit us more often? c)     Will it make her visiting us more often? 2. ___ a)     Are you still remembering it? b)    Have you still remembered it? c)     Do you still remember it?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. - в) 2. - а) Удачи
Гость
1. a)     Will it make her visit us more often? 2. c)     Do you still remember it?