Помогите пожалуйста срочно надо!!!нужно составить одно  предложение в карсылыкты   салалас  курмалас  сойлем  1  в ынгайлас и одно предложение  в кезектес!заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
қарсылықты салалас: Асан анасының туған күнінде "бестік" баға алғысы келіп еді, алайда мұғалім оның жұмысын тексермеді. Ыңғайлас салалас: қазақ отбасында әкені сыйлауға үлкен мән беріледі де, бала әкесін сыйлап өседі. Кезектес салалас: Күзде кейде жаңбыр жауады, кейде қар түседі.