Помогите пожалуйста срочно написать письмо по Английскому Языку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello, dear friend, I have received your letter and a want to tell you about me to. I went to the A.S.S. It is my faivourite place in my town. It is very intresting- to be there, my friends are very good people, they kicked me and burned my schoolbag down. I like them so much!!! Waiting for you letter, write me back soon. Hate you, Childfree.