Помогите пожалуйста СРОЧНО НУЖНО!! Заранее большое спасибо!Для ремонту трьох кімнат купили 210 м шпалер. Для першої кімнати купили 6 рулонів шпалер, для дру­ гої — 5 таких самих рулонів, а для третьої — у 2 рази більше, ніж для...

Помогите пожалуйста СРОЧНО НУЖНО!! Заранее большое спасибо!Для ремонту трьох кімнат купили 210 м шпалер. Для першої кімнати купили 6 рулонів шпалер, для дру­ гої — 5 таких самих рулонів, а для третьої — у 2 рази більше, ніж для другої. Скільки метрів шпалер купили для третьої кімнати?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5*2=10м В.10м шпалер купили для третьої кімнати