Помогите пожалуйста(( срочно!это про папоротникирассмотрите бурые бугорки на нижней стороне листа (вайи)опишите их значение для  растения

Помогите пожалуйста(( срочно! это про папоротники рассмотрите бурые бугорки на нижней стороне листа (вайи)опишите их значение для  растения
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вайї- сплощені листкоподібні пагони. містять багато хлорофілу ,провідні тканини, відрізняються великою різноманітністю форми>. але ще не мають такої досконалої будови як у покритонасінних. у папоротеподібних вайї можуть виконувати дві функції- фотосинтезну і спороутворення. до речі, папороті можуть досягати великих розмірів лише у вологих тропіках , де не тільки грунт а й повітря насичене вологою.