Помогите пожалуйста срочноооо надо очень нужно ответитьь на вопросы я не казашка из за этого не понимаю )).1.тiл улттын - .....2.Багдарламада талап етiлген-....3.Омipiмiздiн багдары-....4.отаншылдык-касиет....5.казакстаннын бай...

Помогите пожалуйста срочноооо надо очень нужно ответитьь на вопросы я не казашка из за этого не понимаю )). 1.тiл улттын - ..... 2.Багдарламада талап етiлген-.... 3.Омipiмiздiн багдары-.... 4.отаншылдык-касиет.... 5.казакстаннын байырыгы халкы-.... 6.Байтерек кешенi -символы ....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) байлыгы 2) сурактар бар 3)отбасы 4)суюспеншилик 5)казактар 6)улттык. И даже если ты не казашка или казах то ты всеравно должен (а) знать казахский язык. потому что ты ЖИВЕШЬ В КАЗАХСТАНЕ! !!!!!!!!!