Помогите пожалуйста !! Татарский язык !! Подбери антонимы к словам !! Кечкене -... тэмле - ... баллы - ... тэрбияле - ... яхшы - ... акыллы - ... С...

Помогите пожалуйста !! Татарский язык !! Подбери антонимы к словам !! Кечкене -... тэмле - ... баллы - ... тэрбияле - ... яхшы - ... акыллы - ... С...Помогите пожалуйста !! Татарский язык !! Подбери антонимы к словам !! Кечкене -... тэмле - ... баллы - ... тэрбияле - ... яхшы - ... акыллы - ... Спасибо !!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кечкенэ - олы Тэмле - тэмсез Баллы - татлы тэрбияле-тэрбиясез Яхшы - начар Акыллы - акылсыз