Помогите пожалуйста! текст нужно переделать  от своего лица мисс стенли!Pamela Stanley's Mr Bennett's assistant. She's nineteen and she's lovely, isn't she? Pamela's a splendid assistant, but her life isn't easy.She isn't often...

Помогите пожалуйста! текст нужно переделать  от своего лица мисс стенли! Pamela Stanley's Mr Bennett's assistant. She's nineteen and she's lovely, isn't she? Pamela's a splendid assistant, but her life isn't easy.She isn't often idle. Sometimes she's even busy on Saturdays.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I'm Mr Bennett's assistant. I'm nina eteen and I'm lovely, aren't I? I'm a splendid assistant, but my life isn't easy. I'm not often idle.  Sometimes I'm even busy on Saturdays.