Помогите пожалуйста Укр. мова заболотний 5 клас вправа 267 срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
!)Садок уже одцвівся й густо вкрив землю білими пелюстками.(садок-одна риска,одцвівся,вкрив-двома)Плачуть і моляться білі троянди(плачуть,моляться двома,троянди-однією)У своїм краї,як раї.(не підкреслюєм нічого)У степу ще дужче розжеврілось,і на грядках,у кого вже зорано,червоно виблискують скиби,а в борознах,як сніг в проваллі,бвліє опалий цвіт.Тато щось майструє у дворі й задоволено на гойдалку поглядає(не підкреслюєм нічого) !!)грядках-на грядці    сніг-сніжок,сніжний.