Помогите пожалуйста Установи відповідність між реченнями та їхніми характеристиками. 1 речення зі смисловими відношеннями чергування явищ 2 речення зі смисловими відношеннями протиставлення; 3 речення зі смисловими відношенням...

Помогите пожалуйста Установи відповідність між реченнями та їхніми характеристиками. 1 речення зі смисловими відношеннями чергування явищ 2 речення зі смисловими відношеннями протиставлення; 3 речення зі смисловими відношеннями причини і наслідку; 4 речення, еквівалентами частин якого є називні речення. А. Все спить ,однак вже я не сплю . Б.Як відв'язав він один ланцюжок,так той якось несподівано висунувся у нього з рук... В.То шумів зелений лист ,то в вінку мінився злотом ряст весняний ,то золотим дощем лились пісні . Г.І гай , і поле . Д.Може,квіти зійдуть - і настане ще й для мене весела весна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
как-то так 1.в 2.а 3.д 4. г