Помогите пожалуйста, виправте помилки та відредагуйте речення. 1.Двомстам студентів інституту виплачується підвищена стипендія. 2. План виробництва продукції виконано на 100 відсотки. 3. Пару слів надали п. Гусєву В.Г. Лише за ...

Помогите пожалуйста, виправте помилки та відредагуйте речення. 1.Двомстам студентів інституту виплачується підвищена стипендія. 2. План виробництва продукції виконано на 100 відсотки. 3. Пару слів надали п. Гусєву В.Г. Лише за останні кілька років уведено в експлуатацію п'ятеро житлових будинків.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Вірно 2. ... На 100 відсотків 3. Декілька слів... 4. ... введено в...