Помогите пожалуйста. Визначте граматичну основу в реченні. На травах тремтіла зерниста роса, ніби хто на ніч понанизував кришталеве намисто.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На травах тремтіла (присудок, підкреслюєтся:=== ) зерниста роса ( підмет, підкреслюєтся: ------ ), ніби хто ( підмет, підкреслюєтся: ------ ) на ніч понанизував (присудок, підкреслюєтся: ===== ) кришталеве намисто. P.S. Грамматическая основа в предложении это підмет і присудок ( имя существительное и глагол)
Гость
Роса - підмет тремтіла - присудок